Єрусалим: Великодня Свята Меса при порожньому Господньому гробі

Єрусалим: Великодня Свята Меса при порожньому Господньому гробі

Від порожнього Господнього гробу в Єрусалимі звістка про Воскресіння злетіла в усі чотири кінці світу.

Про це пише Vatican News.

Під проводом латинського Патріарха Єрусалиму Блаженнішого П’єрбаттісти Піццабалли, католицька спільнота Святого Міста заспівала радісне великоднє «Алілуя» при порожньому гробі воскреслого Господа. На Святу Месу в Неділю Пасхи зібралася не тільки місцева спільнота, але й численні паломники. У богослужінні взяли участь також представники Східних Церков, дипломатичного корпусу та ізраїльського міністерства в справах віровизнань. Про це розповів польський францисканець о. Єжи Край, який служить у Святій Землі.

Під час процесійної ходи навколо Господнього Гробу диякони, проспівавши чотири свідчення євангелістів, символічно проголосили на всі чотири сторони світу радісну новину: «Христос воскрес! Його нема тут! Ось місце, де Його було покладено». Єрусалимська резурекційна процесія стала відданням шани порожній гробниці Спасителя. Під час проповіді патріарх заохотив вірних приходити до цього місця, споглядати його та утверджуватися у вірі.

«Ми живемо в часах, позначених насильством і смертю, глибокою недовірою, яку можна побачити в різних ділянках духовного, політичного та релігійного життя наших країн. Однією з найбільших сучасних недуг не є нестача грошей чи успіху, а брак любові, тієї, яку даємо, і тієї, яку отримуємо. Ми не довіряємо ближньому, не вміємо пробачити, бо самі не пережили досвід пробачення», – сказав Блаженніший П’єрбаттіста, закликавши всіх християн, знову, при порожньому Христовому гробі, поновити «для себе та для всієї нашої Церкви бажання робити ставку на Ісусову любов, не боятися смерті та її кайданів, але бути тут, у Святій Землі, натхненниками життя, любові, прощення та надії».

Схожі новини:

Поширити новину: