Папа: витривало молімося про мир для всього світу і для дорогої України

Папа: витривало молімося про мир для всього світу і для дорогої України

Радість великодніх святкувань – це також нагода бути витривалими в молитві за мир для всього світу. До цього закликав Папа Франциск, зустрічаючись із паломниками, нагадавши також про історичну «Белфастську Страсноп’ятничну угоду».

Про це пише Vatican News.

«Всім бажаю провести в радості та мирі ці дні Октави Пасхи, в якій продовжується святкування Христового Воскресіння. Триваймо в молитві про дар миру для всього світу, особливо, для дорогої і багатостраждальної України», – цими словами Папа Франциск завершив своє слово до паломників після проказування молитви «Царице Неба» в понеділок, 10 квітня 2023 року, перед тим, як закінчити зустріч традиційним проханням молитися за нього.

Святіший Отець також згадав про одну важливу річницю в справі миру. «Сьогодні, – сказав він, – припадає двадцятип’ятиріччя так званої “Белфастської Страсноп’ятничної угоди”, яка поклала край насильству, що десятиліттями турбувало Північну Ірландію. З духом вдячності молю Бога миру, щоби все те, що здобулося цим історичним кроком, могло зміцнитися для добра всіх людей острова Ірландії».

Поновивши всім римлянам і паломникам святкові побажання словами: «Христос Воскрес, воістину воскрес!» – Папа Франциск також подякував всім тим, хто протягом цим днів надіслав йому великодні привітання. «Особливо дякую за молитви. Нехай же за заступництвом Діви Марії Бог винагородить усім Своїми дарами!» – мовив він.

Схожі новини:

Поширити новину: