Безглуздий акт насильства. Співчуття Папи з приводу стрілянини в Нешвіллі

Безглуздий акт насильства. Співчуття Папи з приводу стрілянини в Нешвіллі

Через кардинала П’єтро Пароліна, Державного Секретаря Святого Престолу Папа Франциск склав співчуття Ординарієві Нешвілла, де колишня учениця влаштувала стрілянину в християнські школі.

Про це пише Vatican News.

Співчуття та запевнення у молитві за всіх тих, хто постраждав від стрілянини в «Covenant School» в Нешвілі, США, знаходимо в телеграмі співчуття, яку кардинал П’єтро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу надіслав від Святішого Отця на ім’я місцевого єпископа Джозефа Марка Спелдінґа. Стрілянину в понеділок, 27 березня 2023 р., влаштувала колишня учениця, відібравши життя трьох дітей і трьох працівників навчального закладу.

У телеграмі зазначається, що Папа Франциск називає цю трагедію «безглуздим актом насильства» та приєднується до громади «в оплакуванні загиблих дітей і дорослих, ввіряючи їх люблячим обіймам Господа Ісуса». Святіший Отець молиться про «розраду та силу Святого Духа для сімей у жалобі, щоби вони були утверджені в своїй вірі в силу Воскреслого Господа загоїти кожну рану та вивести добро з невимовного зла».

Схожі новини:

Поширити новину: