31 березня – Хресна дорога у Шаргороді

31 березня – Хресна дорога у Шаргороді

Францисканці з Шаргорода запрошують на молебень Хресної дороги. Він традиційно відбудеться у п’ятницю перед Вербною неділею. Цього року це буде останній день березня.

Як зазначив у коментарі для CREDO бр. Бенедикт Свідерський OFM, на молебень запросили ординарія Кам’янець-Подільської дієцезії єпископа Леона Дубравського, який дуже любить Шаргородську Хресну дорогу. Втім, можливо, Кам’янець-Подільський матиме свій молебень. Але як і єпископ Леон, так і брат Бенедикт запрошує всіх охочих долучитися до цієї молитви, бо «коли, як не у Великий Піст, молитися Хресну дорогу?».

До Шаргорода у санктуарій Страстей Господніх, звісно, можна приїжджати і протягом цілого року; але чотири рази на рік тут відбуваються великі молебні. «Раніше це називалося Дієцезіальною Хресною дорогою, – сказав бр. Бенедикт, – але оскільки люди стали приїздити і з інших дієцезій та місцевостей, і з Житомира, і з Одеси та інших, то це вже стала Всеукраїнська Хресна дорога». Збираються і парафіяни, і приїжджі – це паломництво.

Дата: 31 березня 2023 р.

Початок: о 12:00 год.

У програмі: Свята Меса та молебень Хресної дороги.

Тема цьогорічного молебню: «Вільність».

Роздуми вестиме: бр. Славомир Ветлугін OFM із Чечельника.

Схожі новини:

Поширити новину: