Меморандум між Комісією єпископатів ЄС і Федерацією сімейних асоціацій Європи

Меморандум між Комісією єпископатів ЄС і Федерацією сімейних асоціацій Європи

Відбулося підписання протоколу про порозуміння між Комісією Єпископських Конференцій Європейського Союзу (COMECE) та Федерацією католицьких родинних асоціацій Європи (FAFCE) з метою координації зусиль у сфері сімейної політики на європейському рівні.

Про це пише Vatican News.

У понеділок, 20 березня 2023 року, очільники Комісії Єпископських Конференцій Європейського Союзу (COMECE) та Федерації католицьких родинних асоціацій Європи (FAFCE) кардинал Жан-Клод Оллеріш та Вінченцо Бассі підписали протокол про порозуміння з метою посилення співпраці в сфері сімейної політики на європейському рівні. Меморандум формалізує жваву співпрацю, яка здійснюється віддавна, підтвердженням чого є спільні документи та заходи. Крайнім прикладом є документ про роль похилих віком у період демографічних змін.

Коментуючи це рішення, кардинал Оллеріш пояснив, що в рамках цієї співпраці FAFCE посилить свої контакти з представниками Католицької Церкви в ЄС та зможе брати участь у якості члена-спостерігача в засіданнях Комісії соціальних питань COMECE. Єпископи, в свою чергу, отримують можливість доступу до низового досвіду в сфері сімейної політики, запропонованого численними національними організаціями, що виходять до федерації. «І не випадково, що ця угода досягнута під час синодального шляху, – додає він. – У контексті суспільства, дедалі роздробленішого та індивідуалістичного ми хочемо разом запропонувати наш внесок у спільне благо. Підтримати сім’ї та помічати їхні проблеми є фундаментальним».

«Цей меморандум, – зазначає Вінченцо Бассі, – є прикладом того, як пастирі, християнські сім’ї та родинні асоціації можуть прямувати вперед разом і об’єднувати свої зусилля для того, щоби знаходити нові способи переказувати красу сім’ї, вимагати від інституцій рахуватися з фундаментальною роллю сім’ї як цеглини у будуванні майбутнього».

Схожі новини:

Поширити новину: