Луцьк: благодійний футбольний турнір на підтримку людей із синдромом Дауна

Луцьк: благодійний футбольний турнір на підтримку людей із синдромом Дауна

У Луцьку за ініціативи «Карітас-Спес Луцьк» відбувся благодійний футбольний турнір на підтримку дітей та молоді із синдромом Дауна.

Підтримувати сонячних дітей та молодь, давати їм можливість проявляти себе у соціумі – велика цінність для благодійної організації. Організація такого турніру –  це можливість привернути увагу суспільства до потреб цих дітей та добра нагода продемонструвати спортивні навички у дружньому поєдинку.

У матчі брали участь чотири команди: «Карітас-Спес Луцьк», «Волинські патріоти» Спеціальної олімпіади України, Історичний факультет ВНУ ім. Лесі Українки та ЖФК «Легіон-Університет».

За результатом турніру заслужене перше місце отримала команда дітей та молоді із синдромом Дауна «Волинські патріоти» Спеціальної олімпіади України.

Серед запрошених гостей та учасників були присутні: Генеральний консул РП в Луцьку Славомір Місяк, який грав у складі команди «Карітас-Спес Луцьк», голова Волинської обласної ради та керівник Національного олімпійського комітету України у Волинській області Григорій Недопад, гравець національної збірної України Артем Федецький, ректор ВНУ імені Лесі Українки Анатолій Цьось, декан факультету фізичної культури Василь Пантік, декан факультету історії, політології та національної безпек Ярослав Ярош. Серед гравців був також представник ФК «Інгулець» Олександр Кучеренко.

Спортивний азарт, незабутні емоції, багато дитячих посмішок та радості – залишаться в пам’яті назавжди.

Нагадуємо, 21 березня відзначається Всесвітній день людей із синдромом Дауна. Релігійна місія «Карітас-Спес Луцьк» вже кілька разів проводила футбольні турніри на підтримку дітей та молоді з синдромом Дауна, а також у лютому у Луцьку відбулась презентація світлин, зроблених сонячними дітьми.

За матеріалами «Карітас-Спес Луцьк»

Схожі новини:

Поширити новину: