Єпископ Гончарук закликає до молитви за заступництвом св. Йосифа

Єпископ Гончарук закликає до молитви за заступництвом св. Йосифа

У березні, який у Церкві традиційно присвячений св. Йосифу, ординарій Харківсько-Запорізький Павло Гончарук закликає до молитви за заступництвом покровителя та опікуна Святої Родини за нашу країну, захисників та захисниць, перемогу. Крім того, єпископ заохочує дбати про Божу присутність у серці та виконувати довірені нам Богом обов’язки відповідно до Божих заповідей.

«Слава Ісусу Христу!

Дорогі друзі, дорогі брати і сестри, запрошую вас сьогодні, 1 березня, о 15:00 приєднатись до Коронки до Божого милосердя за наших військових, за тих, хто боронить нашу країну, особливо за тих, хто зараз знаходиться у Бахмуті, де ситуація залишається дуже складною і важкою.

Друге прохання: хочу пригадати і запросити до молитви Літанією до св. Йосифа, покровителя і опікуна Святої  Родини, за нашу країну, за перемогу. Місяць березень присвячений в Церкві вшануванню св. Йосифа і прослави Бога за все те, що Господь сотворив через цього чоловіка і опікуна Святої Родини. Молячись літанію чи молитву до св. Йосифа, я би просив не обмежитись лише цією молитвою, але за прикладом св. Йосифа придивитись чи добре виконую обов’язки, доручені мені Богом. Перший обов’язок – це дбати про те, щоби серце належало Богу, було сповнене Божою присутністю. Це перше наше завдання, про яке не можемо забути. Друге завдання – це ті обов’язки, які Господь доручає нам безпосередньо, аби виконувати їх згідно Божих заповідей. Щоби не керуватись емоціями чи іншими законами, а виконувати їх згідно Божих заповідей. Діти, молодь, подружжя, старші особи – кожен на своєму місці. Також інші обов’язки – наша професія або місія, аби виконувати це все сумлінно та згідно Божих заповідей. Господь хоче творити та змінювати світ через людину, Він не хоче все робити сам. Він творить і будує світ, і розпочинається це від серця людини. Яке є серце людини, таке – серце світу.

Прошу вас про цю молитву та переосмислення всього того, про що я згадав.  Чи ми дійсно є тими, хто шукає та чинить те, що до вподоби Богу. Ця молитва має нам про це пригадувати та вказувати, де шукати підтримки, в кого шукати підтримки, в кого вірити і на кого надіятись. Святий Йосиф не перестає любити, Господь і далі через нього діє. Цей святий і нас залучає до того, аби Господь діяв у цьому світі.

Нехай Господь Вам благословить, дарує всі потрібні благодаті. Заступництво св. Йосифа нехай випрошує витривалість, надію і силу, аби Господь діяв у Твоєму житті, і через Тебе – в нашій країні. Хай Бог благословить! Слава Ісусу Христу!»

Текст Коронки до Божого милосердя

Текст Літанії до св. Йосифа

Схожі новини:

Поширити новину: