Єпископ Кава: молитва і піст – наш внесок у перемогу

Єпископ Кава: молитва і піст - наш внесок у перемогу

Єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава OFMConv ділиться думками з нагоди річниці початку повномасштабного вторгнення Росії до України.

«Кохані, піст і молитва за перемогу та мир для України – це наш внесок у боротьбу з ворогом, який із сатанинською затятістю продовжує нас знищувати і стирати з лиця землі наші міста і села.
Ось уже рік, як війна перестала бути “драмою” Донбасу і стала трагедією цілої нашої країни. Ми вже рік усі на цій війні, бо вона прийшла до всіх і торкнулася кожного. Та де, би хто із нас не опинився після 24 лютого минулого року – ми всеодно всі стоїмо по одному боці і кожний тримає свою ділянку фронту, а молитва об’єднує нас усіх – цивільних і військових, священників і мирян, медиків і волонтерів. Молитва тримає сім’ї разом, навіть на відстані тисяч кілометрів; береже наших військових, навіть у найзапекліших боях; дає нам силу виборювати свою незалежність. Приєднаймо до нашої молитви піст – це мала жертва, але вона цінна в очах Господа і має велику силу.
Просімо про дар перемоги та благодать миру для нашої багатостраждальної Батьківщини!», – написав єпископ на своїй сторінці у фейсбук.

Схожі новини:

Поширити новину: