Папа Франциск прибув до Кіншаси, столиці ДР Конго

Папа Франциск прибув до Кіншаси, столиці ДР Конго

Розпочався перший етап 40-ї Апостольської подорожі Папи Франциска – візит у ДР Конго, який триватиме до п’ятниці, 3 лютого, коли він відлетить до Південного Судану.

Про це пише Vatican News.

Випередивши на кількадесят хвилин запланований графік, приблизно о 14:30 місцевого часу (15:30 – київського), літак з Папою Франциском на борту приземлився в міжнародному аеропорту Кіншаси, столиці Демократичної Республіки Конго. Це третій візит Наступника святого Петра на ці землі: 1980 та 1985 року тут побував святий Йоан Павло ІІ.

В аеропорту зібралися представники влади та ієрархії, а також група вірних. Церемонія офіційної зустрічі не передбачала промов. Папу зустрів Прем’єр-міністр Жан-Мішель Сама Луконде. Діти вручили Святішому Отцеві квіти. Глава Уряду провів гостя до VIP-залу летовища, де відбулося представлення делегацій і коротка розмова. З аеропорту Папа від’їхав до Національного палацу – офіційної резиденції Президента ДР Конго, де відбудеться церемонія привітання.

Папа Франциск дотримався своєї обіцянки відвідати цю країну, розташовану в серці Африки. Населення ДР Конго становить приблизно 100 мільйонів, 49% з яких – католики. Ця сорокова подорож насправді мала бути 37-ю, оскільки була запланована на липень минулого року та відкладена через проблеми з коліном. У ДР Конго, 61-й країні, відвіданій протягом десяти років понтифікату, Святіший Отець перебуватиме до 3 лютого, після чого відлетить до Південного Судану.

Схожі новини:

Поширити новину: