Фонд «Даймо Надію»: діяльність та служіння у часі війни

Фонд «Даймо Надію»: діяльність та служіння у часі війни

6 грудня відбулося щорічне засідання працівників, членів правління та наглядової ради Фонду «Даймо Надію». Такі збори мають на меті підсумувати рік роботи Фонду: відзвітувати за втілені проєкти, ініціативи та поточну діяльність, а також визначити цілі та плани на наступний рік праці.

Про це пише Львівська архідієцезія.

Після Святої Меси, яку очолив прелат Ян Нікель, відбулася презентація підсумків діяльності Фонду. Загальний звіт представила президент Фонду п. Ірина Зенкнер-Галамай, а тоді про кожний напрямок роботи розповіли відповідальні за нього особи.

Фонд «Даймо Надію»: діяльність та служіння у часі війни

Сестра Лідія Зембович FRM, директорка парафіяльної світлиці, розповіла про гуманітарну ініціативу, яку разом із священниками митрополичої базиліки та волонтерами здійснювали після 24 лютого 2022 року. Працівники та волонтери Фонду, крім основної діяльності, організували їжу та гарячі напої для пасажирів евакуаційних потягів, які прибували на головний залізничний вокзал Львова та щодня зустрічали потяги, роздавали їжу та гарячий чай, підтримували усмішкою і добрим словом людей, які прибували до Львова із зони ведення активних бойових дій у пошуках безпечного місця.

Не зупинився також і медичний супровід підопічних домашнього госпісу, про що на зібранні поінформувала п. Іванна Андрейчук, яка впродовж усього періоду війни продовжувала здійснювати виїзди до пацієнтів у порядку, усталеному ще до війни. Тож усі підопічні сім’ї мають належний догляд та забезпечені усім необхідним завдяки жертводавцям та підтримці іноземних партнерів.

З вересня відновила свою роботу також і світлиця для дітей, яка протягом кількох місяців була тимчасовим домом для родини із Запоріжжя, та майстерня «Ангельський цвіт», яка під крилом Фонду опікується дітьми та молоддю з ментальними розладами.

Нагадаємо, що Фонд «Даймо Надію» розпочав свою діяльність 11 років тому з опіки над невиліковно хворими дітьми та їхніми сім’ями. Саме ця ініціатива започаткувала роботу першого в Україні домашнього госпісу. Згодом Фонд розширив свою діяльність і з’явилася світлиця для дітей молодшого шкільного віку та терапевтична майстерня «Ангельський цвіт». З початком повномасштабного вторгнення росії до України, на базі Фонду було організовано «Антикризовий штаб», метою якого було приймати та розподіляти гуманітарну допомогу осередкам, які надали тимчасовий прихисток постраждалим від війни вимушеним переселенцям, транспортувати ліки та продукти харчування військовим та людям, які залишалися в регіонах близьких до лінії фронту і на тимчасово окупованих територіях.

Текст: Віта Якубовська

Фото: Олександр Кусий

Схожі новини:

Поширити новину: