Маріолог Ірина Сашко: «Навіть війна з Марією по іншому переживається»

Маріолог Ірина Сашко: «Навіть війна з Марією по іншому переживається»

Вийшла друком нова книга доктора богословських наук Ірини Сашко «Маґніфікат». Вже перед цим були опубліковані книга «Марія – Наставниця Богосяйна», а також роздуми розарію. «Бажання написати коментар до найгарнішої молитви, яку можна знайти у Біблії, до пісні величання Марії у моєму серці завжди палало, жевріло», – поділилася авторка.

Під час відеопрезентації книги для глядацької авдиторії мережі фейсбук Ірина Сашко розповіла про той момент, що став спонукаючим до написання – спів Пташки в Азовсталі. Адже Маґніфікат, якому присвячена книга, – це пісня, а пісню «можуть співати тільки вільні вільні люди та народи».

Адвент разом з Марією 💙 Запрошуємо до спільних роздумів.

Опубліковано Сестри Служниці Святого Духа – ssps Вівторок, 29 листопада 2022 р.

Авторка книги розповіла, що вчиться від Марії бути творчою, сучасною, цікавою та вірною Богові. А свої стосунки з Марією описує як фантастичну пригоду та дружбу. «Навіть війна з Марією по іншому переживається», – висловилась пані Ірина.

Відповідаючи на різні питання авторка поділилась власним досвідом стосунків з Марією. «Коли ми наближаємось до Марії, то вона свідомо відходить у бік, щоб ми могли ще ближче пізнати Ісуса Христа, а через Нього Бога у Святому Дусі. Марія веде. Тому чим ближче я з Марією, то присутність Святого Духа є більш відчутною і конкретною».

Придбати книгу можна у видавництві св. Павла.

Схожі новини:

Поширити новину: