У свято Чудотворного Медальйону Вікентійська родина збагатилася новими кандидатами

У свято Чудотворного Медальйону Вікентійська родина збагатилася новими кандидатами

У першу неділю Адвенту, 27 листопада, у Вікентійській родині розпочався формаційний шлях Вероніки, для якої почався постулат у Згромадженні Маріїних Сестер, та Володимира Петросяна, котрий приїхав з Узбекистану в Україну, щоб розпізнати покликання до служіння в Конгрегації Місій св. Вікентія де Поля.

Святу Месу цього дня у каплиці «Блаженств» очолив суперіор київського дому та директор семінарії св. Юстина де Якобіса отець Михайло Талапканич СМ.

Звертаючись до присутніх, целебранс пригадав, що ми розпочинаємо особливий час – час приготування до зустрічі з Дитям Ісусом, хоч і у важкий для країни період, але з надією. Єпископи України оголосили цей рік Роком Милосердя та заохотили усіх нас до постави милосердного серця, нагадуючи нам, що Адвент є часом для вчинків милосердя щодо душі та тіла.

Водночас у цей день, 27 листопада, для Вікентійської родини, зокрема для згромадження Маріїних Сестер Чудотворного Медальйону та Конгрегації Місії, є особливе свято – об’явлення Чудотворного Медальйону. Тож освячений під час Меси медальйон, розарій та Святе Письмо сестри вручили Вероніці, привітавши її з початком формації у згромадженні. Тоді ж вітаючи Володимира з початком кандидатури в Конгрегації Місій отець Михайло вручив йому Святе Письмо, розарій та Вікентійський хрестик.

У свято Чудотворного Медальйону Вікентійська родина збагатилася новими кандидатами

Урочистість супроводжувалась прекрасним співом присутніх рідних та парафіян. Серед гостей були також кореспонденти з національного телебачення Словенії, які за збігом обставин приїхали зі знімальною групою освітлювати події в Україні.

Традиційно на початок Адвенту відбулось освячення вінка та свічок, що є символом життя та світла, котре приходить у втіленні Божого Сина.

За матеріалами Конгрегації Місій св. Вікентія де Поля

Схожі новини:

Поширити новину: