Бердичів: про необхідну «швидкість» добра на деканальній зустрічі молоді

Бердичів: про необхідну «швидкість» добра на деканальній зустрічі молоді

Неділя Христа Царя, згідно рішення Папи Франциска вже другий рік була також Всесвітнім днем молоді. Папа звернувся з цієї нагоди до молоді у посланні «Марія встала та пішла швидко».

Напередодні, в суботу 19 листопада, у Санктуарії Матері Божої Бердичівської зібралася молодь з бердичівського деканату. Прибули представники парафії св. Варвари з Бердичева, св. Агнеси з Грішковець, Матері Божої Остробрамської з Осикова, св. Власія з Андрушівки, Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії з Гвоздави, Божого Милосердя з Хажина, святих Петра і Павла з Іванополя. Молодь парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, яка приймала гостей була задіяна у всіх сферах пов’язаних з організацією заходу: в реєстрацію, інформацію, почастунки, літургію, спів а також хореографічний майстер-клас. Справились дуже добре. Досвід самостійності послужить в майбутніх заходах.

Бердичів: про необхідну «швидкість» добра на деканальній зустрічі молоді

Після знайомства, яке у вигляді гри і танцю провела сестра-гоноратка Зита Врона, молодь слухала конференції отця Олега Сартакова. До слів послання Папи Франциска конференціоніст запропонував молоді декілька «швидкостей», з якими можна переживати на щодень любов до Бога і ближнього. «Швидкість» втечі від гріха, «швидкість» пробачення, «швидкість» каяття, «швидкість» в реалізації добра – це деякі з них.

Про ефективність конференції я переконався майже відразу: коли попросив одну дівчину про допомогу, вона з початку хотіла відмовити, але подружки нагадали її про цю швидкість у відповіді на прохання про допомогу, а вона сама також згадавши слова про «швидкість» Марії негайно виконала моє прохання. Після конференції відбулося ділення в групах, а згодом прийшов час на коротенькі майстер-класи: життєві мудрості, настільний теніс і хореографічний.

Після обіду ми зробили спільне фото на снігу перед стінами кармелітського монастиря,  а потім перейшли у верхній храм, де другу частину зустрічі присвятили молитві. У «Годину Милосердя» молилися за Україну. Потім перебували перед Ісусом у Пресвятих Дарах. Молитовні роздуми для Адорації приготувала сестра-терезіанка Антоніна Пухальська.

Бердичів: про необхідну «швидкість» добра на деканальній зустрічі молоді

Вершиною та останнім пунктом нашої зустрічі була Свята Меса, яку очолив отець Сергій Каганович, а проповідь виголосив декан, настоятель Санктуарію отець Віталій Козак OCD. Богу подяка за нашу молодь, за прекрасну зустріч. Нехай Господь благословить молодь України!

Текст: о. Рафал Мишковський OCD

Схожі новини:

Поширити новину: