Папа отримав у подарунок прапор з автографами українських дітей

Папа отримав у подарунок прапор з автографами українських дітей

Мами з дітьми, які рятуючись від війни в Україні знайшли притулок в католицькій структурі на Ряшівщині в Польщі, передали Папі Францискові символічний подарунок.

Про це пише Vatican News.

Під час загальної аудієнції в середу, 16 листопада 2022 року, Папа Франциск отримав символічний подарунок від українських дітей та їхніх мам, які знайшли притулок в реколекційному осередку в Ліпінках, що в Жешувській дієцезії на сході Польщі. Директор цього осередку отець Рафал Брей передав Святішому Отцеві український прапор, на якому його підопічні залишили свої імена та молитовні прохання.

Поруч з о. Рафалом був отець Трі Танґ Фам, настоятель парафії Святої Родини в Порт-Сент-Люсі, США, який разом зі своїми парафіянами українського походження здійснив візит солідарності, відвідуючи біженців з України в Польщі.

«Від початку війни наш осередок, який працює при парафії Внебовзяття Пречистої Діви Марії в Ліпінках, постійно приймав біженців з України. В цей час там перебувають 19 осіб – мами з дітьми», – розповів для «L’Osservatore Romano» о. Рафал Брей. За його словами, саме діти придумали такий подарунок для Святішого Отця, який він вручив Папі, дякуючи йому за його зусилля на користь миру. Святіший Отець, у свою чергу, висловив підтримку «мережі солідарності», яка охоплює парафіяльні спільноти по обидві сторони кордону.

Отець Трі Танґ Фам, в’єтнамець за походженням, прибув зі Сполучених Штатів Америки на зустріч із Папою Франциском разом з деякими парафіянами українського походження. У співпраці з Карітасом Люблінської архидієцезії та реколекційним осередком в Ліпінках вони здійснили деякі проекти на підтримку біженців, зокрема, для дітей, які втратили батьків, і для сімей, які втратили помешкання.

Схожі новини:

Поширити новину: