Львівщина: візит солідарності до осередків біженців

Львівщина: візит солідарності до осередків біженців

14-15 листопада до Львова з візитом солідарності прибув Отець Тадеуш Ридзик, директор Радіо Марія та католицького телебачення Trwam у Польщі разом із співпрацівниками.


Про це пише Львівська архідієцезія.

З нагоди чотирнадцятої річниці інгресу архієпископа Мечислава Мокшицького до Львівської Митрополичої Базиліки та початку реколекцій для священників отець Тадеуш Ридзик спільно молився під час урочистої Євхаристії та на завершення зі словом привітання звернувся до митрополита та духовенства.


Отець Тадеуш разом із співпрацівниками відвідали осередки для біженців на території Львова та околиць, якими опікується Католицька Церква, поспілкувалася з людьми, які у цих осередках проживають, а також із керівництвом цих тимчасових прихистків.


Отець Ридзик відвідав бенедиктинський монастир у с. Солонка біля Львова, парафію св. Йоана Павла ІІ у Сокільниках, а також парафію Св. Михаїла Архангела у Львові-Сихові.


Представники Радіо Марія та католицького телебачення Trwam у супроводі архієпископа Мечислава Мокшицького мали змогу поспілкуватися із тимчасовими мешканцями осередку, побачити в яких умовах вони проживають, почути їхні історії і навіть послухати невеличкий концерт, який ініціювали діти, що знайшли прихисток в Сокільниках.

Схожі новини:

Поширити новину: