Тернопільщина: освячення відновленного храму

Тернопільщина: освячення відновленного храму

12 листопада 2022 року в парафії св. Йоана Кентійського, яка знаходиться в с. Лошнів Чортківського деканату, відбулося урочисте освячення храму після ремонтних робіт, які парафіяльна спільнота і настоятель, отець Анатолій Заячківський, провели спільними зусиллями. 

Про це пише Львівська архідієцезія.

Урочисту подію очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава OFMConv. Також були присутні єпископ Луцької дієцезії Віталій Скомаровський, який виголосив проповідь, декан Чортківського деканату отець Мар`ян Попеляр та багато інших священників і сестер, які приїхали на урочисту літургію.

Окрім духовенства на Святій Месі були також представники влади: депутат Алла Стечишин, яка профінансувала 800 безкоштовних обідів для робітників, які впродовж певного часу відновлювали святиню, голова Теребовлянської громади Олег Продан, голова Дубенської районної військової адміністрації Всеволод Пекарський, староста села Лошнів Мазур Ольга та інші.

Спільнота із греко-католицької церкви подарувала парафії образ Ісуса Милосердного. Історична подія закінчилася пастирським благословенням, духовним гімном України: «Боже великий, єдиний» і коротким фільмом про історію парафії в с. Лошнів.

Текст: отець Андрій Фічук

Схожі новини:

Поширити новину: