Архієпископ Мокшицький до капуцинів: поширювати харизму св. Франциска

Архієпископ Мокшицький до капуцинів: поширювати харизму св. Франциска

У літургійний спомин святого Франциска, 4 жовтня, архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав спільноту братів-капуцинів, де очолив урочисту Євхаристію з нагоди вшанування їхнього засновника. Разом із ним служили бр. Блажей Суска OFMCap, настоятель Кустодії, бр. Казимир Ґузік OFMCap, настоятель львівської спільноти, а також брати-капуцини та дієцезіяльні священники, які прибули розділити радість францисканської родини.

Про це пише сайт Львівської архідієцезії.

Під час євхаристії архієпископ побажав братам, щоб благодать та харизма святого Франциска розповсюдилася в усьому місті та на всіх, кому брати будуть служити.

Після Святої Меси архієпископ відвідав приміщення монастиря та поблагословив присутніх на радісне вшанування святого Франциска.

Пригадаємо, що брати-капуцини вже втретє приходять до Львова, починаючи з 1707 р. Утретє вони оселилися у місті Лева у 2021 році, а саме 23-го вересня – у день спомину святого Піо, покровителя Кустодії. Обидва монастирі, які раніше належали ордену, зараз використовуються іншими релігійними громадами, тож довелося шукати нове місце. Будинок для третього монастиря було придбано 17 червня 2022 року, у день народження слуги Божого о. Серафима Кашуби, капуцина, ревного душпастиря у підпіллі, який народився і завершив свій земний шлях у Львові.

В урочистість Успіння Пресвятої Діви Марії, 15 серпня 2022, у Львові відбулася знакова подія для Кустодії Братів Менших Капуцинів в Україні – освячення монастиря для нової спільноти братів. Таким чином капуцини відзначили 315 років свого служіння у Львові, до якого вони повернулися після 75-ти років відсутності.

Текст: Олександр Кусий

Схожі новини:

Поширити новину: