Адміністративно-персональні зміни у Київсько-Житомирській дієцезії

Адміністративно-персональні зміни у Київсько-Житомирській дієцезії

У Київсько-Житомирській дієцезії відбулися чергові адміністративно-персональні зміни.

Дієцезіальні священники:

о. Ярослав Рудий – з 20.08.2022 року звільнений з обов’язків префекта Вищої духовної семінарії Пресвятого Серця Ісуса в смт Ворзель;

о. Олег Станіслав – з 15.08.2022 року призначений секретарем ординарія Київсько-Житомирської дієцезії єпископа Віталія Кривицького;

Орден Братів Менших Провінції Святого Михаїла Архангела:

о. Славомир Ветлугін OFM – з 31.08.2022 року був звільнений з обов’язків вікарія в парафії Знайдення Хреста Господнього в м. Чуднів;

о. Мирослав Горай OFM – з 31.08.2022 року був звільнений з обов’язків вікарія в парафії св. Йоана з Дуклі в м. Житомир;

о. Фіделіс Волністов OFM – з 31.08.2022 року був звільнений з обов’язків вікарія в парафії св. Йоана з Дуклі в м. Житомир;

о. Владислав Чорноус OFM – з 01.09.2022 року призначений вікарієм парафії св. Йоана з Дуклі в м. Житомир;

о. Кирило Тополевський OFM – з 01.09.2022 року призначений вікарієм парафії Знайдення Хреста Господнього в м. Чуднів.

У липні цього року дієцезіальна сторінка повідомила першу частину адміністративно-персональних змін.

Схожі новини:

Поширити новину: