Голова єпископату Франції у Києві. Візит солідарності та підтримки

Голова єпископату Франції у Києві. Візит солідарності та підтримки

Щоб висловити українцям підтримку та солідарність французьких католиків, в Україну прибули Голова та Генеральний секретар Конференції єпископату Франції архієпископ Ерік де Мулен-Буфор та о. Х’ю де Воймон. Їх супроводжує владика Гліб Лончина, Апостольський адміністратор єпархії святого Володимира з осідком у Парижі.

Про це повідомило CREDO.

18 вересня 2022 р., у кафедральному соборі св. Олександра у Києві архієпископ Реймський Ерік де Мулен-Буфор очолив Службу Божу. Співслужили разом із ним єпископ УГКЦ Гліб Лончина та єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький, який від імені ординарія Віталія Кривицького привітав гостей.  Це візит солідарності та підтримки від вірян Католицької Церкви у Франції. 

Архієпископ Реймський під час проповіді звернувся до присутніх вірян, запевняючи, що він не приїхав для того, щоби повчати, але щоб підтримати в такий складний час. 

Голова єпископату Франції у Києві. Візит солідарності та підтримки

Коментуючи недільне Євангеліє про нечесного управителя, архієпископ похвалив відвагу президента, який є добрим управителем для України, бо сміливо бореться разом з усім народом за її гідність і свободу.  

Він закликав усіх бути витривалими у молитві як за главу держави, так і за представників державної та церковної влади, щоб вони надалі були добрими розпорядниками як матеріальних, так і духовних благ для свого народу.  

Архієпископ підкреслив, що, на відміну від українських управителів, президент країни, яка розв’язала проти України війну, є прикладом нечесного та поганого управителя, який втягнув свій народ у загарбницьку війну і підштовхує його до насильства та ненависті до інших. 

Зрештою, це обов’язок кожного з нас — бути добрим домоправителем, підкреслив французький ієрарх. Чесно управляти своєю землею, власним життям, своїм домом, вихованням своїх дітей тощо повинен кожен, але у свій спосіб та на визначеному йому місці. 

Голова єпископату Франції у Києві. Візит солідарності та підтримки

Архієпископ наголосив також на тому, що бути добрими управителями означає захищати свою країну від загарбника. Більше того, це є правом та обов’язком українців. 

17 вересня архієпископ Ерік та єпископ Гліб також співслужили Божественну Літургію у Київській Трьохсвятительській духовній семінарії, яку очолив Блаженніший Святослав, Глава УГКЦ. Опісля гості відвідають знищені міста навколо Києва, щоб наочно побачити руйнування, які вчинили російські військові.

Схожі новини:

Поширити новину: