Петиція проти Стамбульської конвенції зібрала 7 тисяч підписів

Петиція проти Стамбульської конвенції зібрала 7 тисяч підписів

Станом на ранок 27 липня петиція про денонсацію Стамбульської конвенції зібрала близько 7100 підписів – із 25 тисяч, необхідних для її розгляду президентом.

Про це повідомляє CREDO.

Як вже повідомлялося, на сайті президента України оприлюднено Петицію щодо денонсації Закону про ратифікацію Стамбульської конвенції. Підписати її, зокрема, закликає єпископ Віталій Кривицький.

У документі зазначається, що так звана Конвенція Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами (Стамбульська конвенція) запроваджує в Україні гендерну ідеологію. Тому основною вимогою петиції є денонсація прийнятого Верховною Радою України Закону про ратифікацію Стамбульської Конвенції №0157. 

Також у зверненні наведено низку причин щодо невідповідності цього Закону традиційним українським цінностям та національним інтересам, що поглиблює суспільну напругу. 

Нагадаємо, 21 червня Зеленський підписав закон про ратифікацію Стамбульської конвенції. Раніше Верховна Рада 259 голосами ратифікувала Стамбульську конвенцію, проігнорувавши заклик Ради Церков не робити цього без широкого обговорення.

Можливість підписати петицію буде залишатися впродовж наступних 70 днів.

Підписати петицію про денонсацію Стамбульської конвенції можна тут.

Схожі новини:

Поширити новину: