Рада з економічних питань Святого Престолу розглянула звіт за 2021 рік

Чергове засідання, яке відбувалося в змішаному форматі, було присвячене перевірці деяких управлінських аспектів, зокрема, аналізові нерухомого майна Святого Престолу.

Про це пише Vatican News.

Після короткої зустрічі в травні, що була присвячена вивченню ситуації з поточними витратами в контексті затвердженого бюджету та ознайомленню з Апостольською конституцією про Римську Курію «Praedicate Evangelium», Рада з економічних питань Святого Престолу в середу, 20 липня 2022 р., провела своє чергове засідання, що відбулося в Палаці Пія IV, осідку Папських Академій Наук і Соціальних Наук.

У повідомленні прес-служби Святого Престолу зазначається, що зустріч була присвячена вивченню Фінансового Звіту за 2021 рік, який разом з загальною економічною ситуацією представив Секретаріат з економічних питань, а також його схваленню, заслухавши доповідь Загального Ревізора. Далі архиєпископ Нунціо Ґалантіно, Голова Адміністрації Майна Святого Престолу, представив кількісний та якісний стан нерухомого майна Святого Престолу, підкреслюючи його особливості та наголошуючи на зусиллях, спрямованих на досягнення дедалі більшої прозорості, ефективності та віддачі. Крім того, члени ради заслухали Жана-Баптіста де Франсу, Президента Інституту Релігійних Справ (т. зв. Ватиканського банку) зі звітом про річну діяльність Інституту.

Зустріч відбувалася у змішаному форматі: деякі учасники були присутні фізичні, інші єдналися за посередництвом відеоконференції. Наступне засідання вирішено провести в листопаді.

Схожі новини:

Поширити новину: