Кличко поновив запрошення Папи Франциска до Києва

Мер Києва Віталій Кличко знову запросив Святішого Отця до Києва та подякував Апостольскому Нунцію в Україні за підтримку та допомогу.  

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації

Демократичний світ повинен не умиротворяти агресора, а бути сильним і єдиним в своїй позиції. Україні необхідна зброя та посилення економічних санкцій проти Росії. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час акції проекту MEAN на підтримку України.

У заході, зокрема, взяли участь Апостольський Нунцій в Україні, архієпископ Вісвальдас Кульбокас, депутат Європейського парламенту П’єрфранческо Мажорино, представники європейських організацій.

«Дуже приємно в цей складний час для України бачити тут наших надійних партнерів. Зокрема, Апостольського нунція, тих друзів, хто підтримує нашу державу і допомагає їй. Для нас зараз дуже важлива допомога, яку ви нам надаєте. Бо сьогодні Україна бореться не тільки за свою незалежність і свободу. Ми боремося за європейське майбутнє, за мир у всій Європі. Бо плани Росії не обмежуються тільки Україною. І так званий «русскій мир», який вони прагнуть створити, несе тільки руйнування, смерть і розруху», – сказав Віталій Кличко.

Мер Києва зауважив, що українські воїни б’ються героїчно та показали всім, що таке справжня свобода і якою ціною вона здобувається. Український народ протистоїть ворогу, що численно набагато переважає. Протистоїть озброєній до зубів російській армії.

Разом із тим Віталій Кличко ще раз запросив Папу Римського Франциска відвідати Київ та особисто подивитися, що відбувається в Україні.

Схожі новини:

Поширити новину: