Папа Франциск прийняв Президентку Європейської Комісії

Папа Франциск прийняв Президентку Європейської Комісії

Під час переговорів йшлося також про спільні зусилля, спрямовані на те, щоби покласти край війні в Україні.

Про це пише Vatican News.

У п’ятницю, 10 червня 2022 року, Папа Франциск прийняв на аудієнції Урсулу фон дер Лаєн, Президентку Європейської Комісії, яка опісля зустрілася з Державним Секретарем Апостольського Престолу кардиналом П’єтро Пароліном і Секретарем у справах стосунків з державами і міжнародними організаціями архієпископом Полем Річардом Ґаллаґером.

Розмова зі Святішим Отцем тривала приблизно 20 хвилин і завершилася представленням делегації та обміном подарунками. Папа Франциск, серед іншого, подарував бронзовий барельєф, що зображає рукостискання на фоні колонади Святого Петра, жінки з дитиною на руках і корабля з мігрантами, що супроводжується написом «Вкладімо в руки інші руки». Урсула фон дер Ляєн – книгу про мистецьку течію «Бауенхаус» та фото з проектом, присвяченим сталій урбаністиці.

Під час переговорів у Державному Секретаріаті йшлося про двосторонні стосунки та про спільні зусилля з метою покласти край війні в Україні, присвятивши окрему увагу гуманітарним аспектам і продовольчим наслідкам затягування конфлікту. Крім того, обговорено висновки Конференції про майбутнє Європи та їхні наслідки для майбутнього укладу Європейського Союзу.

Президентка Європейської Комісії прибула до Ватикану, щоб взяти участь у конференції «Відбудування майбутнього для людей і для планети», організованій Папською Академією Наук та громадською організацією «Bauhaus Earth». Захід відбувається в рамках першого фестивалю «Нового Європейського Баухаузу». Це екологічний, економічний та культурний проект, спрямований на поєднання дизайну, сталості, доступності та інвестицій, щоби допомогти здійсненню Європейської Зеленої Угоди, метою якої є зробити Європу кліматично нейтральним континентом.

Схожі новини:

Поширити новину: