Кардинал Сандрі відвідає Румунію, щоб подякувати за прийняття біженців

Кардинал Сандрі відвідає Румунію, щоб подякувати за прийняття біженців

Подорож Префекта Конгрегації Східних Церков до країни, в якій від першого дня широкомасштабної війни в Україні знайшли притулок сотні тисяч українців, триватиме до неділі.

Про це пише Vatican News.

Не лише прикордонні пункти, але також храми, домівки, готелі та школи відкрила Румунія наприкінці лютого цього року, щоби прийняти та дати полегшення тим, хто, переживши потрясіння бомбардуваннями українських міст, шукав порятунку або просто спокійного місця, щоб зібратися силами та вирушити в подорож надії до інших країн. Щоб висловити вдячність і признання Апостольського Престолу за цю жертовність, країну відвідує Префект Конгрегації Східних Церков кардинал Леонардо Сандрі. Візит триватиме від 1 до 5 червня 2022 року.

Конгрегація Східних Церков інформує про те, що в рамках подорожі, під час якої його супроводитиме Апостольський Нунцій архієпископ Міґель Маурі Буендія, кардинал Сандрі зустрічатиметься з ієрархами та відвідуватиме чернечі спільноти.

В п’ятницю, 3 червня, ватиканська делегація відвідає Сиґіт, де на кордоні з Україною відбудеться зустріч із представниками структур, що приймають українських біженців.

Відвідини логістичного центру Румунської Карітас у місті Блаж, що приймає біженців, заплановані на суботу, 4 червня. Після приватної зустрічі з Верховним архієпископом Блаженнішим Лучіяном кардиналом Мурешаном, Префект Конгрегації Східних Церков візьме участь у відкритті Синоду Єпископів Румунської Греко-Католицької Церкви.

В неділю, 5 червня, служитиметься Свята Літургія з нагоди 3-ї річниці Апостольського візиту Папи Франциска, під час якої кардинал Леонардо Сандрі виголосить проповідь.

Варто згадати, що після початку війни сусідні з Україною країни зі спеціальною місією, присвяченою біженцям, відвідували кардинали Конрад Краєвський і Майкл Черні.

Схожі новини:

Поширити новину: