Папа: дивитись на страждання, хвороби та смерть очима Ісуса

Папа: дивитись на страждання, хвороби та смерть очима Ісуса

Приймаючи на аудієнції представників Ордену Камілліанців, Святіший Отець поділився своїми думками про нові шляхи євангелізації та близькості згідно із покликанням Ордену.

Про це пише Vatican News.

У понеділок, 16 травня 2022 року, Папа Франциск прийняв на аудієнції учасників Генеральної капітули Ордену Регулярних клириків служителів хворим, яких також називають камілліанцями від імені їхнього засновника. Святіший Отець закликав членів Ордену реалізовувати власну харизму з динамічною вірністю, яка ставить їх на службу хворим.

Свідчення Євангелія сьогодні

Папа Франциск, говорячи про сьогоднішню культуру, яка позначена індивідуалізмом і байдужістю, закликав дати християнську відповідь на ці процеси. Християнський внесок, на думку Святішого Отця, «полягає не в покірному спостереженні за сьогоденням чи в ностальгічному жалкуванні за минулим, а в милосерді, яке, оживлене довірою до Божого Провидіння, вміє любити свій час і зі смиренням свідчить про Євангелія», – сказав він. Яскравим прикладом такого свідчення є засновник Ордену святий Камілло де Лелліс, який втілював стиль доброго самарянина, наближаючись до пораненого ближнього. Тому, черпаючи натхнення від прикладу святого Камілло, потрібно «дивитися на дійсність страждання, хвороби та смерті очима Ісуса. Таким чином ви зробите з пророцтва Камілло втілене пророцтво, яке спонукає взяти на себе тягар інших, рани та тривоги найуразливіших братів і сестер», – зазначив Папа Франциск.

Служіння та харизма

Святіший Отець запевнив, «що добро, надане сестрі чи брату, що страждають, є даром, зробленим самому Ісусові, і те що проживається й пропонується щодня з радістю, навіть якщо воно невидиме для очей світу, ніколи не є втраченим, але, як зерно, що впало на землю, проростає і приносить плоди», – сказав Папа Франциск. Він подякував Ордену Камілліанців за їхнє служіння в Церкві, яка виходить на периферії світу і є т. зв. «польовим шпиталем», де поранені можуть зустрітися і відчути близькість і ніжність Христа. «Завжди повертайтеся до витоків першої любові, тому що вона є нашою релігійною ідентичністю: перший діалог з Ісусом, поклик», – вказав Святіший Отець.

Схожі новини:

Поширити новину: