Ще один подарунок Папи для України

Ще один подарунок Папи для України

Цього разу подарунок – автомобіль для доставки продуктів та необхідних речей потребуючим українцям. Його використовуватимуть у Харкові.  

Автомобіль Citroen Jumpy служитиме мешканцям Харкова вже найближчим часом. У п’ятницю, 13 травня, він вирушив з Любліна до Харкова, пише Gosc.pl

Ідея придбати автомобіль з’явилась минулої суботи. Кардинал Конрад Краєвський зателефонував до польського архієпископа з Любліна Станіслава Будзіка з повідомленням, що Папа Франциск хоче переказати гроші на конкретну допомогу для України.    

Після розмови з Харковом виявилося, що там потрібен автомобіль, яким можна було би доставляти гуманітарну допомогу містом та до навколишніх сіл. Автомобіль отримає у розпорядження директор «Карітас-Спес» о. Войчех Стасевич. 

Гроші на рахунку з’явились на рахунку вже наступного дня. Завдяки дилеру Citroen у Любліні вдалося швидко придбати потрібний автомобіль. 

Citroen Jumpy був посвячений архієпископом Станіславом Будзіком. До Харкова його привезе о. Рафал Шкоповєц, який служить у парафії під Харковом.  

Нагадуємо, Папа Франциск вже подарував для України дві карети швидкої допомоги. Одна була доставлена особисто кардиналом Краєвським до Львова, а друга – до Києва під час Великого тижня. 

Схожі новини:

Поширити новину: