Папа: Нехай зупиниться наступ! На заклик Воскреслого: Мир вам!

Папа: Нехай зупиниться наступ! На заклик Воскреслого: Мир вам!

У день, коли християни Сходу святкують Великдень, Папа Франциск склав свої щирі вітання та побажання миру. В день, коли сповнилися два місяці від початку широкомасштабного вторгнення в Україну, він повторив заклик до великоднього перемир’я, що є «мінімальним знаком прагнення до миру».

Про це пише Vatican News.

«Дорогі браття й сестри, сьогодні різні східні Церкви, католицькі та православні, а також різні латинські спільноти, святкують Пасху згідно з юліанським календарем», – сказав Папа Франциск після молитви «Царице Неба» в неділю, 24 квітня 2022 року, побажавши: «Складаю їм свої найщиріші привітання: Христос Воскрес! Він воістину воскрес! Нехай же Він наповнить надією добрі очікування сердець! Нехай же Він дарує мир, сьогодні скривджений варварством війни».

Далі Святіший Отець скерував свою думку до України, сказавши: «Саме сьогодні сповняються два місяці від початку цієї війни. Замість того, щоб зупинитися, війна загострилася. Сумно, що в ці дні, найсвятіші та найурочистіші для всіх християн, смертельний гуркіт зброї звучить гучніше, аніж передзвін, що звіщає воскресіння. Сумно, що зброя дедалі більше займає місце слова. Повторюю заклик до великоднього перемир’я – мінімальної та відчутної ознаки прагнення миру. Нехай припиниться наступ, щоби вийти назустріч стражданням виснаженого населення. Нехай зупиниться, слухаючись слів Воскреслого, Який в день Пасхи повторює Своїм учням: Мир вам! Мир вам! Я прошу всіх посилити молитву за мир і мати сміливість говорити та демонструвати, що мир є можливим. Політичні лідери, будь ласка, прислухайтесь до голосу людей, які прагнуть миру, а не ескалації конфлікту».

Схожі новини:

Поширити новину: