Зустріч вищих настоятелів домініканців Європи. Серед тем – допомога Україні

Зустріч вищих настоятелів домініканців Європи. Серед тем - допомога Україні

Щорічна зустріч очільників провінцій і вікаріатів Ордену Проповідників у Європі цього року відбувається у Флоренції. Серед її учасників, Вікарій в Україні о. Ярослав Кравець, який ділиться свідченням про служіння співбратів, які залишаються поруч з вірними в умовах війни.

Про це пише Vatican News.

Від 19 до 23 квітня 2022 року в місті Флоренції в центральній Італії відбувається щорічна зустріч домініканських провінційних настоятелів та вікаріїв вікаріатів у Європі. В зустрічі беруть участь 22 настоятелі разом з генеральним настоятелем о. Жерардом Тімонером ІІІ й деякими членами його ради. Серед них є також о. Ярослав Кравець, Вікарій Вікаріату України св. Михаїла Архангела, що входить до Польської провінції Ордену Проповідників, який представить служіння домініканських спільнот в Україні в умовах війни.

Серед насиченої програми пленарних засідань та літургійної молитви, передбачені також нагоди для культурної програми та доброчинності. Зокрема, ввечері, 21 квітня, в базиліці Санта-Марія-Новелла, що є головним домініканським храмом Флоренції, відбудеться благодійний концерт за участі відомого джазового трубача Паоло Фрезу та струнного квартету «Альборада». Музичний захід призначений для збоку коштів для допомоги біженцям та на підтримку домініканських спільнот в Україні.

Кошти збиратиме Польська провінція Ордену, до якої також входить Провінційний вікаріат в Україні. В цей важкий історичний період всі домініканські монастирі провінції відчинили свої двері для тих, хто втікає від війни.

Схожі новини:

Поширити новину: