«Допомога Церкві в потребі»: другий етап підтримки в умовах війни

«Допомога Церкві в потребі»: другий етап підтримки в умовах війни

Після проектів, спрямованих на підтримку дієцезій, єпархій та екзархатів, зокрема, тих, які розташовані в зоні бойових дій, наступний етап зосереджений на підтримці структур, які надають допомогу переміщеним особам.

Про це пише Vatican News.

Через півтора місяця після російського вторгнення в Україну, Папська Фундація «Допомога Церкві в потребі» переходить до другого етапу надання допомоги. Як повідомлялося раніше, відразу після початку військової агресії, фундація виділила 1,3 мільйона євро для дієцезій, єпархій та екзархатів, зосередивши основну увагу на церковних структурах, які розташовані на теренах, які страждають від бойових дій. Ці кошти вже досягли адресатів.

Відразу без зволікання розпочинається другий етап надання допомоги, яка значною мірою буде зосереджена на підтримці чернечих спільнот, священників і семінарій, які приймають і підтримують мільйони біженців, які прямують до кордону та потребують притулку й поживи, як фізичної, так і духовної. Фундація вже затвердила проекти на суму 687.180 євро, а ще інші на суму 202.500 євро перебувають на етапі затвердження. Крім того, апробовано проекти, пов’язані із збиранням пожертв на служіння Святих Мес для українських священників на суму майже 580 тисяч євро.

«Матеріальна допомога прибуває до людей через сусідні західні країни, в основному через Польщу, а тому на теренах бойових дій потрібні транспортні засоби для доставки їжі, води, підгузків і ліків. Тож опрацьовуються також проекти для придбання фургонів та вантажівок», – зазначив Алессандро Монтедуро, директор «Допомоги Церкві в потребі – Італія», додаючи, що бойовим діям протиставляється «структурована реакція милосердя, необхідна для того, щоби захистити переміщені сім’ї від відчаю».

Схожі новини:

Поширити новину: