Архієпископ Мокшицький зустрівся з гуманітарною місією Caritas Italia

Архієпископ Мокшицький зустрівся з гуманітарною місією Caritas Italia

4 квітня 2022 року митрополит Мечислава Мокшицький зустрівся з архієпископом Джузеппе Батурі, віце президентом Конференції єпископату Італії та очільником італійської гуманітарної місії Caritas Italia, отцем Марко Панєлло, які прибули із гуманітарною допомогою біженцям в Україні.

Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Архієпископ Мечислав Мокшицький розповів гостям з Італії про тимчасовий притулок для біженців у Паломницькому домі бл. Якова Стрепи, що у Брюховичах біля Львова та багато інших, які знаходяться в нашій архідієцезії та зараз піклуються про вимушених переселенців із територій, охоплених активними воєнними діями. Переважно це жінки й діти, але також особи похилого віку та люди з інвалідністю.

Президент гуманітарної місії Caritas Italia разом із архієпископом Калярі пообіцяв кокретну допомогу для біженців та людей, які постраждали від війни. Також єпископ Едвард Кава разом із директором дієцезіального Карітас-Спес о. Вєславом Дорошом із італійськими гостями домовились про співпрацю та запланували ряд гуманітарних акцій.

«Ми прийшли сюди, щоб переконатися – зазначив о. Марко Панєлло – що всі ініціативи допомоги, які йдуть з Карітас Італії, спрямовані саме до тих, хто страждає».

Схожі новини:

Поширити новину: