Папа прийняв Главу Уряду Словаччини. Йшла мова і про війну в Україні

Папа прийняв Главу Уряду Словаччини. Йшла мова і про війну в Україні

Сторони обговорили регіональні та міжнародні наслідки війни, особливо зупинившись на гуманітарному аспекті.

 Про це пише Vatican News.

Словаччина – сусідня з Україною країна, яка разом з іншими гостинно відчинила свої двері для біженців, які втікають від жахіть війни. В понеділок, 14 березня 2022 року, Папа Франциск прийняв у Ватикані Прем’єр-міністра цієї країни Едуарда Геґера, який опісля також мав зустріч з Державним Секретарем кардиналом П’єтро Пароліном та Секретарем у справах стосунків з державами архієпископом Полем Річардом Ґаллаґером.

Прес-служба Апостольського Престолу повідомляє про те, що під час переговорів у Державному Секретаріаті, згадавши про Апостольську подорож Папи до Словаччини, що відбулася минулого вересня, та висловивши задоволення добрим станом стосунків, сторони ґрунтовно зупинилися на темі війни в Україні та на її наслідках на регіональному та міжнародному рівнях. Особливу увагу було присвячено гуманітарній ситуації та прийманню біженців.

Спілкуючись із журналістами напередодні візиту до Ватикану, Глава Уряду Словаччини розповів про біженців з Україні і про те, що ситуація в Україні буде однією з тем зустрічі з Папою.

Схожі новини:

Поширити новину: