Єпископат Польщі: Потрібні подальші жести солідарності для українців

Єпископат Польщі: Потрібні подальші жести солідарності для українців

«Дорогі сестри та брати з України, за свою любов до Бога та героїчну любов до Батьківщини всі ви заслуговуєте на повагу та визнання. Від імені пастирів та вірних Католицької Церкви в Польщі ще раз запевняю вас у нашій доброзичливості, дружбі, духовній і матеріальній підтримці», – наголосив голова Конференції Єпископату Польщі архієпископ Станіслав Гондецький у своєму посланні на Попільну Середу 2022 року під час війни в Україні, 1 березня в ефірі телеканалу TVP1.

Голова Єпископату у своєму посланні зізнався, що Великий піст знову буде дуже важким. Після боротьби з пандемією, яка за останні роки забрала життя кількох мільйонів людей у всьому світі, «протягом тижня ми є свідками іншої драми – масованої російської військової агресії проти суверенної країни – України», – сказав він.

Єпископат Польщі: Потрібні подальші жести солідарності для українців

Архієпископ Гондецький наголосив, що кожен народ має моральне право на ефективний захист. «Дорогі сестри та брати з України, за свою любов до Бога та героїчну любов до Батьківщини всі ви заслуговуєте на повагу та визнання. Від імені пастирів та вірних Католицької Церкви в Польщі ще раз запевняю вас у нашій доброзичливості, дружбі, духовній і матеріальній підтримці», – сказав він.

Голова Єпископату зазначив, що страждання українців вивільнили у поляків величезну кількість добра. «Адже ми є свідками прекрасної гостинності наших співвітчизників, зворушених нещастям сусідів», — наголосив він. Він подякував усім, хто долучився до конкретної допомоги біженцям. «Дякуємо за кожне добре слово і найменші жести доброти на адресу наших стражденних братів і сестер. Оточімо їх молитвою, виявимо сердечність, допоможемо їм знайти роботу», – закликав він.

Єпископат Польщі: Потрібні подальші жести солідарності для українців

Він нагадав, що в Попільну Середу буде продовжено збирання жертв, які за посередництва Карітас Польщі будуть спрямовані на короткотермінову та довготермінову допомогу біженцям від війни. «Крім того, у цій надзвичайно складній ситуації приймаймо біженців у наших домівках, парафіях та релігійних громадах. Нашим українським сестрам і братам потрібні подальші жести людської солідарності та доброти», – закликав архієпископ Гондецький.

Єпископат Польщі: Потрібні подальші жести солідарності для українців

Насамкінець він закликав вірних молитися за Росію. «У нашій частині світу не буде миру, поки Росія не повернеться до Христа. Ми мріємо про те, що колись буде прощення і примирення між усіма народами Центральної та Східної Європи. Щоб ми могли жити не лише в мирі, а й у дружбі», – сказав голова Конференції Єпископату Польщі.

Прес-служба Конференції Єпископату Польщі

Схожі новини:

Поширити новину: