Ювілей 2025: конкурс офіційного логотипу наступного Святого Року

Ювілей 2025: конкурс офіційного логотипу наступного Святого Року

Папська Рада сприяння новій євангелізації оголосила конкурс для обрання емблеми Святого Року 2025, тема якого «Паломники надії».

Про це пише Vatican News.

Як вже повідомлялося, розпочалося приготування до Святого Року 2025, підготовку якого Папа Франциск доручив Папській Раді сприяння новій євангелізації. У вівторок, 22 лютого 2022 року, це відомство Римської Курії оголосило конкурс, відкритий для всіх, з метою обрання офіційної емблеми наступного Ювілею, що відзначатиметься під гаслом «Паломники надії». У конкурсі, що завершиться 20 травня 2022 року, можуть взяти участь як окремі особи, так і колективи.

Йдеться про «важливе завдання», оскільки логотип «виражає тотожність і особливу духовну тему кожного Святого Року, ввібравши богословський сенс, навколо якого розвивається та відбувається ця історична подія», – зазначається у повідомленні, поширеному Папською Радою сприяння новій євангелізації.

Вимоги до логотипу

Прості та інтуїтивні, унікальні, оригінальні, ще не публіковані, придатні для різних форматів друку та цифрових форматів, для використання на сайтах і в соціальних мережах, такі, що можуть використовуватися як в кольорі, так в чорно-білому форматі, такі, що легко розпізнаються та характерні, написи зроблені латинською мовою, що легко пристосовуються до перекладів основними мовами. Такими є вимоги для зображень, наведені в комюніке дикастерії, відповідальної за приготування до Святого Року.

Першочерговою вимогою є те, щоби елементи були «послідовними» з богословським посланням цього Святого Року зосередженому на паломництві надії. Саме надія, як підкреслює Папська Рада, є «головною вказівкою». Логотип повинен символічно нести послання в безпосередній і властивий спосіб, бувши вираженням як універсальності послання Церкви, так і особливих духовних потреб нашого часу.

Вже скоро пропозиції можна буде завантажити на офіційному сайті www.iubilaeum2025.va. В травні їх розгляне спеціальне журі.

Схожі новини:

Поширити новину: