Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Папа прийняв чисельну родину португальських підприємців-католиків

Думками про роль віри та молитви у зміцненні родинних уз поділився Папа Франциск, приймаючи 140-особову родину португальських підприємців.

Про це пише Vatican News.

«Глядіть, як добре і як любо, коли брати живуть укупі! Немов на голові найліпше миро, що на бороду стікає», – ці слова 133 псалма процитував Папа Франциск, приймаючи у п’ятницю, 26 серпня 2022 р., чисельну родину португальських підприємців Де Мелло. Промовляючи на початку зустрічі, голова родини Педро Марія Ґімареш де Мелло сказав, що для них – велика честь бути прийнятими Наступником святого Петра, згадуючи також про зустріч зі святим Йоаном Павлом ІІ в 1998 році.

«Родина Мелло – це сім’я підприємців із понад сторічною історією, що живить сильні почуття єдності та соціальної відповідальності, маючи сильні зв’язки з Португальським Католицьким Університетом від його заснування. Ми забезпечуємо працею понад тисячу людей», – розповів глава родини, що нараховує 12 братів, які прибули зі своїми сім’ями, разом понад 140 осіб. Він попросив, аби спільно проказати три «Радуйся Маріє» в намірах Папи, за мир у світі та за членів родини. «Ця зустріч з Папою допомагає нам зміцнити родинні та християнські узи, а як підприємці ми хочемо розвивати наш бізнес і сприяти розвиткові наших співробітників задля кращого світу», – сказав він.

Щоб ніколи не забракло мира віри!

Промовляючи до гостей, Святіший Отець подякував за їхнє свідчення любові до Церкви, зауваживши, що це віра в Ісуса привела їх у паломництво до гробів апостолів, і привела всіх разом. «Як же гарно бачити згуртовану родину, зміцнену даром віри», – сказав він, додаючи, що це нагадує йому слова зі 133 псалма, що прославляє єдність між братами, порівнюючи її до запашного мира, що є також символом віри, «яка зміцнює наші узи».

«Заохочую вас не допустити, аби скінчився єлей віри у ваших світильниках», – сказав Папа, вказуючи на важливість співпраці з Божою благодаттю, зустрічі з Господом у святих таїнствах і Божому слові. «І не забуваймо про молитву, бо молитва допомагає нам підтримувати віру живою», – сказав він, запросивши спільно проказати три «Радуйся, Маріє», як про це просив голова родини.

Поширити новину: