Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Папа про стогін землі від зловживань і діалог як шлях до мирного співіснування

Під час середової зустрічі з паломниками Папа Франциск нагадав про початок «Пори створіння» та звернувся і закликом, присвяченим заворушенням в Іраку.

Про це пише Vatican News.

Наприкінці загальної аудієнції, що відбувалася в останній день серпня, Папа Франциск не оминув увагою той факт, що наступного дня розпочинається особливий молитовний період, присвячений посиленню нашої чутливості щодо екологічних викликів. Перед тим, як завершити зустріч з прочанами молитвою «Отче наш» і Апостольським благословенням, він сказав: «Завтра відзначатимемо Всесвітній день молитви за створіння, це також початок Пори створіння, що завершиться 4 жовтня, в свято святого Франциска з Ассізі».

У цьому контексті Святіший Отець побажав, аби цьогорічна тема заходів, яка звучить «Почуй голос створіння», заохочувала всіх до конкретних зусиль. «Через свавілля нашого споживацького надміру, сестра і мати земля стогне та благає зупинити наші зловживання та її знищення», – додав він, закликаючи молитися за те, щоби наступні саміти ООН, присвячені кліматові та захистові біорозмаїття, згуртували людський рід у зусиллях для подолання цієї подвійної кризи.

Глава Католицької Церкви також скерував думку Іраку, зазначивши, що з тривогою слідкує за спалахами насильства, які сталися цими днями в Багдаді. «Просімо в Бога на молитві, щоби дарував мир іракському народові. Минулого року я мав радісну нагоду відвідати його та зблизька відчути прагнення до нормального життя і мирного співіснування між різними релігійними спільнотами, що є його складовими. Діалог і братерство є провідною дорогою для подолання існуючих труднощів і досягнення цієї мети», – наголосив він.

Поширити новину: