Бета-версія
Бета-версія
Бета-версія

Друга річниця спільноти «Матері в молитві»

Другу річницю від свого заснування відсвяткувала спільнота «Матері в молитві» Мукачівської парафії святого Мартина. Щочетверга жінки збираються на спільну молитву, силу та глибину якої досвідчували не раз. Моляться за своїх дітей, за рідних, близьких, але найбільше за тих дітей, за яких ніхто не молиться, які перебувають у стражданнях та небезпеках.

Про це повідомляє Мукачівська дієцезія.

Матері кажуть, що Марія – Діва і Мати, Найсвятіша Богородиця вислуховує, допомагає, підтримує, витирає сльози та потішає… А ще досвідчують силу молитви та підтримки для всіх, хто її потребує.

Відповідальна за мукачівську спільноту Марина Печора поділилася своїми спогадами про її виникнення: «Дуже хотілося молитися за діток у спільноті. Це було велике бажання. Катя Гойлик мене дуже підтримала та сказала, що нічого не заважає тобі створити свою спільноту. Так з благословіння о. Євгена сформувалася така нереальна молитовна група – всі дівчата неймовірні, відкриті, щирі, милосердні. Господь як добрий Гончар зліпив нашу спільноту та привів сюди кожну учасницю. Останнім часом найбільше молимося про мир та за тих, хто потерпає від голоду та болю, за діток, що залишилися самі, за наших воїнів. Просимо Матінку Божу, щоб наші дітки мали щасливе майбутнє».

Довідка

Рух «Матері у молитві» розпочався в Англії 1995 року. Дві бабусі, Вероніка та її братова Сандра, ведені Господом, вирішили в особливий спосіб молитися за своїх дітей. Під час молитви вони збагнули, що Ісус хоче, щоб інші матері теж довірили Йому опікуватися дітьми, віддавали Йому свій материнський біль, щоб Він проливав Своє благословення на їхніх дітей. Рух поширився по цілому світі. Сьогодні він існує у 80-ти країнах.

Поширити новину: