Архієпископ Кульбокас про подробиці візиту кардинала Краєвського

Архієпископ Кульбокас про подробиці візиту кардинала Краєвського

Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Вісвальдас Кульбокас розповів про план візиту кардинала Краєвського до Києва.

Це вже третій візит кардинала з початку російсько-української війни.

У розмові з італійським агентством SIR Нунцій розповів про візит кардинала Краєвського: «Це буде прекрасна нагода переживати Пасхальне Тридення разом із його еміненцією, що для мене буде великим знаком особистої близькості Папи».

«У ці дні разом візьмемо участь у передачі карети швидкої допомоги – дару Святішого Отця для лікарні у Києві – і відвідаємо місця навколо міста, які постраждали та досвідчили того, що не можна описати», – додав архієпископ.

Нунцій розповів, що передбачено зустрічі та молитву з католицькими спільнотами. Звичайно ж, є багато термінових потреб, але не зважаючи на це намагатимемось переживати Пасхальне Тридення у дусі інтенсивної молитви», – пояснив ватиканський дипломат.

У Великий Четвер відбудеться урочиста передача карети швидкої допомоги столичному Інституту кардіології, а потім – Меса Господньої Вечері у костелі св. Миколая.

Нунцій додав, що чергова важлива подія передбачена на Велику П’ятницю. «Ми з кардиналом плануємо відвідати жахливий трикутник Ворзель-Ірпінь-Буча і Бородянку. Не знаємо, скільки місць зможемо відвідати, бо це майже знищені території, а тому пересування в ескорті поліції та представників влади буде повільне та важке», – зазначив Кульбокас.

«Поїдемо на ті терени, аби побувати в місцях, де люди протягом багатьох днів досвідчили страждань та смерті, аби з ними молитися під час Хресної дороги та літургії Великої П’ятниці», – розповів Нунцій.

У Велику Суботу у столичній катедрі кардинал Краєвський візьме участь у Пасхальній Вігілії, у співслужінні з ординарієм єпископом Віталієм Кривицьким та за участі очільника українських греко-католиків архієпископа Святослава Шевчука.

У київській катедрі кардинал також візьме участь в урочистості Неділі Воскресіння Господнього.

Переклад за Wiara

Схожі новини:

Поширити новину: